ВІДГУКИ

Фото клиента
Андрій Глотов, instrument4you.com.ua

Фірма розробила зручний та професійний сайт

Фірма XL.UA, розробила на наше прохання зручний та професійний сайт Instrument4you та допомогла в його розкрутці. Співробітники сайту та його директор Сергій завжди швидко та своєчасно реагують на заклики про допомогу та на прохання, велике їм за це людське спасибі!
Фото клиента
Ігор, buduar.net.ua
Залишився дуже задоволений роботою із Сергієм та командою. По-перше, реалізували те, що хотів. Запропонували цікаві шаблони. Ну а після того, як визначився із шаблоном, хлопці швидко все прикрутили та запустили. Особливо тішить, що можна в будь-який час (робочий) зателефонувати Сергію та проконсультуватися як з адмінки, так і з інших питань. Загалом задоволений і, до речі, рекомендую команду Старт не лише як професіоналів, а й те, що доступні ціни. Молодці! Так тримати!
Фото клиента
Гулая Олена, komorka.com.ua
Гула Є.А., «Вишивальна комірка». Інтернет-торгівля з кожним днем ​​перетворюється на найбільш популярний бізнес в Україні та стає затребуваним методом «шопінгу». Саме тому ми і зважилися минулого року на створення інтернет магазину «Вишивальна комірка». Сьогодні можемо з упевненістю сказати, що ми задоволені результатом, хоча процес створення не був для нас легким та безхмарним. Ми висловлюємо подяку розробнику нашого сайту — фірмі XL.UA, а саме її керівнику Сергію Онищенку, за терпіння та розуміння при створенні сайту, за якісну роботу та професіоналізм, за просування нашого інтернет-магазину на просторах Інтернету! Наш сайт був позитивно оцінений нашими клієнтами, партнерами та конкурентами. Співпраця з фірмоюXL.UA триває і сьогодні, хлопці допомагають доопрацьовувати сайт і займаються його просуванням просуванням. Ми не зупиняємося на досягнутому, спільно вносимо зміни, які сприяють подальшій оптимізації сайту і звичайно ж віримо, що разом з фірмою XL.UA наш інтернет магазин «Вишивальна комірка» вже найближчим часом займатиме виключно перші місця у всіх пошукових системах при запитах від наших. потенційних покупців, що дозволить нам зайняти лідируючі позиції з продажу товарів для рукоділля не лише в Чернігівській області, а й загалом по Україні. Бажаємо процвітання та успіхів фірмі XL.UA. Будемо раді рекомендувати вас як надійних партнерів у сфері створення сайтів, їх оптимізації та просування!
Фото клиента
Лариса Пухова

Завдяки XL.UA справжня ЛІНА м. Москва просувається в Україні

Лариса Пухова, старший менеджер московської компанії ЛІНА. Чудова команда професіоналів працює у веб-студії XL.UA. Завдяки команді цієї агенції, справжня ЛІНА, м. Москва просувається в Україні. Сподіваємось на тривалу та плідну співпрацю!
Фото клиента
Павло Деркач, stepshop.com.ua

Відвідуваність нашого інтернет-магазину зросла в 8,2 раза

Павло Деркач, директор інтернет магазину «Stepshop»: «Завдяки веб-студії XL.UA відвідуваність нашого інтернет-магазину за останні півроку зросла в 8,2 разу. Розкрутка та контекстна реклама сайту в Інтернеті тепер наводить більшість клієнтів. Тішить що витрати на рекламу в Інтернеті помітно менші, ніж традиційна реклама в ЗМІ.
Фото клиента
Галина Загвоздіна

Фірма XL.UA розробила зручний та професійний сайт

Галина Загвоздіна, редактор порталу «Сівертайм»: Завдяки фірмі XL.UA, яка розробила зручний та професійний сайт «Сівертайм», читачі газет «Деснянка вільна» та «Деснянський тиждень» можуть не тільки отримувати свіжі газети, але й та переглядати їх в електронному вигляді. Також у наших читачів з’явилася можливість знайомитись зі свіжими новинами та статтями, які не були надруковані в газетах, при цьому залишати свої коментарі та пропозиції. Професійна команда програмістів фірми XL.UA швидко реагує на наші побажання та прохання про доповнення та зміни на сайті «Сівертайм».
Фото клиента
Ганна Пушкар, rozumka.cn.ua

Тепер у нас є сайт!

Ганна Пушкар, Студія англійської мови та дитячого розвитку «Розумка»: «Наша студія давно вже потребувала інформативного красивого сайту, ми давно виношували цю ідею. І ось, нарешті, цього літа наважилися взятися за справу. Я вважаю, що нам пощастило – ми звернулися до Веб-студії XL.UA за допомогою. Дякую за роботу! Сайт вийшов дуже стильний, зручний, сучасний. Фахівці врахували всі наші побажання, вислуховували наші сумніви, терпляче переробляли та доповнювали сайт згідно з нашими проханнями; допомогли із вибором дизайну; після виготовлення дають всеосяжну інформаційну та технічну підтримку. Також хочу зазначити, що ціни в студії XL.UA — логічні та досить помірні, враховуючи високий клас виконання та стислі терміни роботи! Успіхів студії XL.UA у подальшій роботі!»
Фото клиента
Вікторія, remesla.cn.ua

Сергій повірив у мою ідею і допоміг створити сайт

Всім привіт! Мене звуть Вікторія, працюю журналістом у Чернігові, а також організовую та проводжу прес-конференції та прес-тури. З недавнього часу в мене з’явилося хобі, яке переросло у  власну справу — інтернет-магазин подарунків та сувенірів ручної роботи «Лавка ремесел». Справа в тому, що як журналіст я багато писала про різних майстрів — людей із золотими руками у нашому місті дуже багато! — і з’явилася ідея виставити їхні роботи на сайті, щоб найширше коло інтернет-аудиторії могло побачити ці чудові твори і щось купити собі чи своїм близьким у подарунок. Реалізувати цю ідею мені допоміг web-майстер та керівник чернігівської веб-студії XL.UA Сергій Онищенко, за що я йому дуже вдячна! Фахівці веб-студії створили сайт, який робить торгівлю в Інтернеті зручною. Говорячи відверто, Сергій одним із перших повірив у цю ідею, створив сайт, і вже не один місяць підтримує мій почин. Не безкоштовно, звичайно, але що поробиш :). Він справжній професіонал та цінує свою роботу. Бажаю Сергію творчих успіхів та процвітання в  бізнесі!
Фото клиента
Павло Товстиженко, ttt.cn.ua

Розробка нашого сайту була виконана якісно та вчасно

Павло Товстиженко, ТОВ «ТТТ»: Наша компанія займається продажем та обслуговуванням садово-паркової техніки. Нами було накопичено солідний досвід і, враховуючи темпи розвитку інформаційних технологій в Україні, було прийнято рішення створити інтернет-магазин компанії. Ми звернулися до спеціалістів чернігівської веб-студії XL.UA. Розробка нашого сайту була виконана якісно та вчасно. Створений сайт дозволив значно збільшити кількість клієнтів компанії та розширити географію покупців. Тепер у нас є покупці не лише з Чернігова, а й з усієї України. Для ТОВ «ТТТ» дуже важливо, що закінчивши виготовлення сайту з урахуванням усіх наших побажань, співробітники веб-студії  : 0em;”> досі продовжують удосконалювати наш інтернет-магазин, багаторазово консультували при виникненні складних питань та оперативно надавали якісну техпідтримку.
Фото клиента
Команда повітроплавців, nashare.com.ua

Проблему було вирішено оперативно

Команда повітроплавців: конкуренти кілька років тому намагалися погіршити позиції нашого сайту в результатах пошуку. Вони діяли несумлінними методами. Оскільки сайт є основним джерелом припливу клієнтів, ми шукали, як захистити сайт і звернулися до керівника веб-студії XL.UA за допомогою. Проблема була вирішена у короткий термін. Сайт був перенесений на надійний хостинг компанії і атаки на сайт припинилися. Далі ми замовили оптимізацію та розкрутку сайту в пошукових системах google та yandex. Код сайту було перевірено валідатором на помилки. Тексти та теги на сайті були переписані з урахуванням сучасних вимог пошукових систем. IT-фахівці агенції, які протягом місяця повернули втрачені сайтом SEO-позиції, вивели потрібні нам пошукові запити на 1-4 місце в пошуковій видачі.
Фото клиента
Андрій, bonusflower.com

Ми отримали недорогий інструмент для бізнесу

Андрій, bonusflower.com. Наша компанія давно і успішно торгує насінням квітів. У 2013 році було ухвалено рішення розширити ринки збуту, використовуючи інтернет-продаж. Довго шукали веб-студії для запуску недорогого, але повноцінного інтернет магазину. У цьому нам допомогла чернігівська студія XL.UA. Швидко запустили і налаштували магазин на основі готової збірки інтернет-магазину, яка нічим не поступається кращим «дорогим» рішенням від інших студій. Під час розробки сайту хлопці кілька разів допрацьовували інтернет магазин під наші вимоги, додавши потрібний специфічний функціонал. Дякуємо фахівцям студії та успіхів у розвитку їхнього бізнесу.
Фото клиента
Ірина Макроусова, vid.cn.ua

САЙТ МАЄ Зручну навігацію і вийшов дуже вдалим

Ірина Макроусова, директор-редактор: Газета «Чернігівські Відомості»: «Від щирого серця дякує команді розробників веб-студії XL.UA за роботу зі створення нашого редакційного сайту vid.cn.ua. Роботу виконано на дуже гідному рівні! Особливу вдячність хочеться висловити за дизайн – він вирішений саме в нашому корпоративному стилі, жодного студентського дилетантства у виконанні немає. Сайт має зручну навігацію і вийшов дуже вдалим! Рекомендуємо всім зацікавленим особам веб-студію, як надійного партнера, команду високопрофесійних майстрів, дизайнерів, як надійного партнера, як надійного партнера та професіоналів своєї справи.»