Техпідтримка

Техподдержка
У роботі нашого агентства досить часто зустрічаються ситуації, коли до нас звертаються люди, які через відсутність професійної технічної підтримки веб-сайту, втрачають права власності на свій домен або забувають продовжити хостинг і сайт стає недоступним. Найсумніше в тому випадку, що такі люди втрачають результати своєї багаторічної праці. Часто розкручене доменне ім’я встигають зареєструвати на себе різні недобросовісні люди. Інша поширена помилка відсутності кваліфікованої техпідтримки сайту – втрата даних через несвоєчасне резервне копіювання сайту. Люди витрачають місяці свого часу на роботу над сайтом і раптом втрачають результати своєї роботи.

Технічна підтримка від веб-студії XL.UA

Економить гроші

Вам не потрібно звертатися до різних фахівців та фірм. Ми пропонуємо комплексну технічну підтримку, обслуговування та супровід Вашого веб-сайту.

Позбавить власника веб-сайту від втрати даних

Не турбуйтеся про продовження доменних імен та хостингу, не потрібно піклуватися про резервне копіювання сайту, антивірусний захист сайту та пошти, захист від зломів.

Збереже багато Вашого часу та нервів

Вам не потрібно постійно спілкуватися з різними програмістами, хостинг-провайдером, реєстратором доменних імен, копірайтерами, СЕО та іншими фахівцями.

Вартість технічної підтримки веб-сайту від студії Хl.UA — від 100 грн. в місяць.
Ціна доступна — звертайтесь!

У ціну технічної підтримки, обслуговування web сайтів зазвичай входить:

  • Спостереження за хостингом. Вирішення проблем недоступності сайту.
  • Продовження доменних імен та хостингу сайту.
  • Захист сайту від зломів та несанкціонованого доступу.
  • Налаштування та підтримка поштових скриньок.
  • Антивірусний захист сайту та пошти.
  • Адміністрація сайту та додавання інформації.
  • Поточна СЕО – оптимізація сторінок.

Ми вважаємо, що технічною підтримкою веб-сайтів, з обслуговуванням та супроводом веб-сайтів повинні займатися професіонали!